Autronic Jídelní židle AC-9980 GREY2 – moderní a pohodlná volba do kuchyně nebo jídelny

Autronic jídelní židle AC-9980 GREY2 poskytuje moderní a pohodlnou volbu do každé kuchyně nebo jídelny. Zajisté vynikne svým unikátním designem a příjemným posezením.

Potah z manšestrové látky

Skořepina sedáku a opěráku má potah z trendy kvalitní šedé manšestrové látky. Tento druh potahu se stále více uplatňuje jako velmi dekorativní a žádaný prvek sedacího nábytku. V kombinaci s páskovaným podkladem působí velmi elegantně a sofistikovaně.

Polstrování z PU pěny

Kromě toho, že je potah velmi atraktivní, je také velmi pohodlný pro vaše sedací partie. Polstrování je z PU pěny, která má výhodu déle udržet svůj tvar a tím zlepšit celkovou pohodlnost při delším posezení.

Stabilita židle

Stabilitu židle zajišťují 4 kovové nohy s kvalitním práškovým nástřikem v černé barvě. Tyto nohy nejenže dodávají židli elegantní vzhled, ale také zajišťují bezpečné a stabilní posezení.

Skvělá volba pro zařízení obývacích a jídelních místností

Toto vše tvoří z tohoto modelu židle skvělou volbu pro zařízení obývacích, jídelních, ale také zasedacích místností. Také nabízíme možnost smontování, snadnou demontáž a instalaci.

Jelikož židle jsou montované z několika komponentů, jejich určení je výhradně pro domácí interiéry a nejsou tudíž vhodné do společenských prostor.

Díky svému tvaru je tato židle v industriálním designu nezaměnitelná a zároveň velmi pohodlná. Jestliže hledáte stylovou, pohodlnou a moderní jídelní židli, pak je Autronic jídelní židle AC-9980 GREY2 skvělou volbou. Pro více informací navštivte oficiální stránku Maliboo.cz a vyberte si svou novou oblíbenou židli.

Autronic Jídelní židle AC-9980 GREY2

Publikováno
V rubrikách TVARO