Bílá komoda BRECKEN – stylový a praktický kousek do každého domova

Bílá komoda BRECKEN je skvělou volbou pro každý moderní interiér. Toto kvalitní a stylové kus nábytku nabízí dostatek úložného prostoru a zároveň působí velmi elegantně. Jestliže tedy hledáte praktickou a estetickou komodu, pokukujte po této kráse. Můžete si ji pořídit například na www.nabytekprehledne.cz.

Bílá komoda BRECKEN

Rozměry a materiál

Tento nábytek má rozměry 154 x 86 x 40 cm, takže nabízí dostatek prostoru pro uložení různých věcí. Její styl se hodí do každého interiéru, navíc má elegantní bílou barvu. Komoda je vyrobena z vysokokvalitního lamina, tudíž je odolná a snadno se udržuje.

Upozornění

Je nutné si uvědomit, že LED osvětlení není v ceně. Komoda BRECKEN je dodávána v demontovaném stavu, ale její složení je velmi jednoduché díky přiloženým instrukcím.

Záruka

Na komodu BRECKEN dostanete 24 měsíců záruky. To znamená, že pokud se v průběhu 2 let něco pokazí, můžete si být jistí, že vám firma vyřeší reklamaci.

Bílá komoda BRECKEN uprostřed pokoje

Závěr

Bílá komoda BRECKEN je skvělou volbou pro každého, kdo hledá elegantní a praktický nábytek. Díky její kráse se bude hodit do každého interiéru. Pokud si ji objednáte na www.nabytekprehledne.cz, můžete se těšit na kvalitu za rozumnou cenu.

Publikováno
V rubrikách TVARO