Černý kovový odkládací stolek Hübsch Farest ø45 cm – ideální doplněk pro moderní interiér

Odkládací stolek Farest bude krásným a stylovým doplňkem každého interiéru. Skvěle se hodí do moderních obývacích pokojů s tmavými dekorativními prvky.

Podnož je vyrobený z černě lakovaného kovu, jemná perforace materiálu dodává stolku na zajímavosti. Deska je vyrobená z kouřového skla.

Odkládací stolek Farest

Perfektní doplněk každého interiéru

Tento černý kovový odkládací stolek Hübsch Farest ø45 cm je tou ideální volbou pro každého, kdo hledá praktický, ale přitom stylový nábytek do obývacího pokoje. Jeho moderní design se hodí do každého interiéru a jeho velikost umožní umístit na něj vše, co potřebujete.

Perforace a čištění

Odkládací stolek Farest se liší od ostatních svou jemnou perforací materiálu. To mu dodává na zajímavosti a zároveň z něj dělá zajímavý kus nábytku.

K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.

Čištění odkládacího stolku Farest

Kde ho koupit?

Odkládací stolek Hübsch Farest ø45 cm si můžete zakoupit na stránkách Velký nábytek za skvělou cenu. Nebojte se vylepšit svůj obývací pokoj tímto krásným doplňkem.

Publikováno
V rubrikách TVARO