Dokonalý moderní dřez Blanco Metra 6 S v bílé barvě 513046

Potřebujete přemýšlet nad dokonalým dřezem do vaší kuchyně? Přemýšlíte o praktickém, moderním a zároveň estetickém dřezu v bílé barvě? Pak byste určitě měli zvážit dřez Blanco Metra 6 S s bílým granitovým dvoudřezem s odkapávačem.

Blanco Metra 6 S

Granitový dvoudřez s odkapávačem

Dřez Blanco Metra 6 S je vyroben z granitu, což zajišťuje pevnost a odolnost proti poškrábání, teplu i působení chemikálií. Dvojice dřezů umožňuje snadněji separovat nádobí a narozdíl od jednoduchých dřezů usnadňuje umývání většího množství nádobí.

Odkapávač dřezu

Bílý dřez s bílým odkapávačem a montáží na pracovní desku

Dřez Blanco Metra 6 S v bílé barvě se perfektně hodí k mnoha kuchyňským interiérům a jeho barva dokonale ladí s jinými prvky kuchyně. Dřez se montuje na pracovní desku o rozměru 100×50 cm a při hloubce dřezu 19 cm se hodí do skříňky o šířce 60 cm.

Montáž dřezu

Kvalitní materiály a snadná údržba

Granitový materiál zaručuje, že dřez Blanco Metra 6 S si zachová svůj vzhled i po letech používání. Snadno se čistí a údržbu zvládne každý pouze s vodou a mýdlem. Dřezová armatura není součástí, ale opět se dá snadno sehnat a vyhrát cenu.

Zakoupit lze na Bestnabytek.cz

Chcete zakoupit dřez Blanco Metra 6 S s bílým granitovým dvoudřezem s odkapávačem a montáží na pracovní desku o rozměru 100×50 cm a hloubkou dřezu 19 cm? Na internetovém obchodě Bestnabytek.cz si jej můžete zakoupit již dnes.

Publikováno
V rubrikách TVARO