Dopřejte vašemu dítěti pohodlný spánek s dětským bavlněným povlakem Moshi Moshi Seamaid!


Vybrat si správný povlak pro dětský polštář

Výběr správného povlaku pro dětský polštář by neměl být podceňován. Většinu dne trávíme spánkem a správná volba polštáře i povlaku se projeví pozitivně na našem celkovém zdraví.

Značka Moshi Moshi svými do detailu vyladěnými dekoracemi vnese do pokoje vaší ratolesti dávku hravosti a roztomilosti. Ani trošku však nejsou ochuzeny o funkčnost a praktičnost.

Právě zvolený materiál, v tomto případě 100% bavlna, jim propůjčuje své nejlepší vlastnostnosti. Mezi ty patří zejména jemný povrch, prodyšnost a odolnost. Bavlna je hypoalergenní a šetrná k pokožce.

Proč je dětský polštář s bavlněným povlakem lepší volbou?

Pokud hledáte zdravou volbu pro polštář vašeho dítěte, pak je bavlna tou pravou volbou. Díky svým vlastnostem poskytuje jemný povrch, který je pro dětskou pokožku šetrný. Bavlna je také prodyšná, což znamená, že polštář nezadržuje vlhkost a pot a chrání tak dítě před alergiemi a podrážděním kůže.

Bavlna je také velmi odolná a snadno se udržuje v čistotě. Při praní bavlněného povlaku na polštář si můžete být jisti, že vydrží opakované praní a neztratí svou kvalitu.

Dětský povlak Moshi Moshi Seamaid

Povlak na polštář Moshi Moshi Seamaid je vyráběn z 100% bavlny.

Design povlaku je inspirovaný podmořským světem a bude se hodit ke každému pokoje, který je vzdálen od každodenní šedivé reality.

Povlak s rozměry 80×80 cm bude dokonalý do dětské postýlky nebo k malému křesílku. Povlak je velmi jemný a příjemný na dotek. Vaše dítě si tak bude moci užívat pohodlný a zdravý spánek ve stylovém a roztomilém prostředí.

Nakupovat můžete na www.srovnavacnabytku.cz/produkt/detsky-bavlneny-povlak-na-polstar-moshi-moshi-seamaid-80-x-80-cm a zajistit tak svému dítěti zdravý spánek bez zbytečné námahy.

Publikováno
V rubrikách TVARO