Dřevěný váleček Valek Circles pro embosování těsta

Baví vás pečení, ale zdobení vám nejde od ruky? Od teď už bude radost pohledět na každou vaši sušenku, linecké cukroví i perníčky. Stačí, když klasicky vyválené těsto přejedete stylovým embosovaným válečkem s oblíbeným motivem a váš výtvor bude mít rázem styl i s minimem námahy. Práce s ním je navíc tak jednoduchá, že s ním zabavíte i své děti.

Stylové zdobení těstovin s minimem námahy

Náš tip: Abyste získali co nejdokonalejší otisk, nezapomeňte těsto (a případně i váleček) rovnoměrně a dostatečně pomoučit. Pokud chcete vytvořit otisk na marcipánu či jiné potahovací hmotě, k poprášení místo mouky použijte moučkový cukr.

Valek Circles je vyroben z masivního bukového dřeva do kterého je pomocí laseru precizně vygravírován dekorativní motiv. Každý váleček také obsahuje úchyty, které usnadňují manipulaci a minimalizují riziko deformace válečku.

Jednoduchá péče

Péče: Po použití očistěte na sucho kartáčkem a je-li potřeba omyjte vlažnou vodou se saponátem. Před dalším použitím nechejte pořádně oschnout.

Vstupní brána do světa dokonalých zdobených dezertů je otevřena a čeká na vás. Tak neváhejte a pořiďte si váleček Valek Circles na stránkách www.nabytekhned.cz. S tímto válečkem se vám vaření stane snadnější a přitom téměř profesionálním způsobem vylepšíte zákusek i ten nejprostší dortík.

Publikováno
V rubrikách TVARO