Důležitý nástroj pro DRT Police: Masivní dřevěný blok MAGO II – 130 x 50 x 20 cm z borovice

Jedním z nejdůležitějších nástrojů pro práci DRT Police je určitě robustní dřevěný blok, který slouží jako pracovní plocha pro drobné opravy a úpravy.

Tady přichází do hry Masivní dřevěný blok MAGO II – 130 x 50 x 20 cm z borovice Police kolekce Mago. Tento blok je vyroben z prvotřídního borovicového dřeva a je již nyní nezbytnou součástí policení výbavy. Všechny viditelné prvky, jako jsou čela, boky, desky jsou vyrobeny z bezsukového dřeva, což zaručuje vysokou kvalitu výrobků.

100 % borovicové dřevo bez suku !

Masožraví brouci a larvy dokáží dokážou způsobit rozsáhlé škody na dřevěných konstrukcích. Proto je velká výhoda, že blok je vyrobený šetrným způsobem, bez použití sukového dřeva, takže nebudou hrozit riziko poškození a následné degradace výrobku.

Důležitým faktorem pro DRT Police je také velikost pracovní plochy bloku. Hmotnost 23 kg a rozměry 130 x 50 x 20 cm umožňují bez problému obstarávat velké i malé práce.

Samozřejmostí je také vzhled tohoto produktu. Blok je sice použitelný jako pracovní plocha, ale přitom dodává prostoru i designovou atmosféru – moderní design je v dnešní době klíčovým faktorem, který u produktů hraje svoji roli.

Police je natřena ekologickým bezbarvým lakem

Nakonec stojí za zmínku i ekologický lak, kterým je blok pokrytý. Bezbarvý lak neobsahuje žádné škodlivé sloučeniny a je absolutně bezpečný pro člověka i zvířata. Je tedy naprosto bez problému umístěný v interiéru nebo i v exteriéru.

Nakonec tady musíme zmínit i odkaz na samotný produkt, kde si můžete prohlédnout fotky i další specifikace. Klikněte zde: DRT POLICE Z MASIVU BOROVICE MAGO II – 130 X 50 X 20 CM

Masivní dřevěný blok MAGO II

Tak ať už budete opravovat staré křeslo nebo pracovat na novém projektu, Masivní dřevěný blok MAGO II – 130 x 50 x 20 cm z borovice Police kolekce Mago bude vaším spolehlivým a stylovým partnerem!

Publikováno
V rubrikách TVARO