Hoorns Hořčicová žlutá sametová lenoška Tergi 110 cm – pravá: Pohodlná a stylová volba pro váš interiér!

Lenoška Tergi představuje zajímavý designový kousek v moderním stylu. Kombinace čalouněného sametového sedáku a stabilní kovové podnože tvoří velmi atraktivní spojení. Opěradlo lenošky přechází na jedné straně do boční opěrky, díky které je sezení na ní ještě pohodlnější. Dostupné je levé i pravé provedení. Tergi zútulní váš interiér a dodá mu osobitou atmosféru.

Stylový a pohodlný nábytek

Sametová lenoška Tergi je perfektní volbou pro ty, kteří hledají pohodlný a zároveň designový kus nábytku pro svůj interiér. Čalouněný sametový sedák je velmi příjemný na dotek a vypadá velmi elegantně. Kovová podnož je dostatečně stabilní, aby udržela lenošku v bezpečné poloze a zároveň se snadno čistí.

Tergi je perfektní volbou pro ty, kteří hledají pohodlný a zároveň designový kus nábytku pro svůj interiér.

Zajímavý designový prvek

Lenoška Tergi je zajímavým designovým prvkem, který dodá vašemu interiéru stylový a moderní vzhled. Samet, ze kterého je lenoška čalouněná, je velmi populárním materiálem zejména v posledních letech. Vypadá velmi elegantně a působí velmi luxusně. Díky kovové podnoži je lenoška Tergi velmi stabilní a snadno se přemisťuje.

Samet, ze kterého je lenoška čalouněná, je velmi populárním materiálem zejména v posledních letech.

Komfortní zážitek ze sezení

Díky kvalitnímu čalounění a velkému sedáku je lenoška Tergi velmi pohodlným místem k sezení. Pro lepší podporu je opěradlo lenošky tvarované tak, aby se dokonale přizpůsobovalo tělu. Stabilní kovová podnož zajišťuje bezpečné a pevné držení lenošky v každé poloze.

Díky kvalitnímu čalounění a velkému sedáku je lenoška Tergi velmi pohodlným místem k sezení.

Praktické čištění

K čištění sametového čalounění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě. Pokud jsou skvrny odolné vůči vodě, můžete použít speciální prostředky na čištění textilu. Kovovou podnož snadno očistíte hadrem nebo houbou a vysavačem s vhodným nástavcem.

K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem.

Lenoška Tergi je výjimečným nábytkem, který dodá vašemu interiéru elegantní a moderní vzhled. Je pohodlná a praktická a přitom zajímavým designovým prvkem, který určitě neunikne vašim návštěvám. Pokud hledáte pohodlný a stylový kus nábytku, není nutné hledat dál – lenoška Tergi je tím pravým řešením pro vás!

Koupit lenošku Tergi si můžete na Brega.cz.

Publikováno
V rubrikách TVARO