Inovativní řešení pro úsporu prostoru: Prádelník s dvířky 4123 buk

Moderní bydlení se stále více zaměřuje na minimalismus a úsporu prostoru. Proč by vaši šatnu měla obsazovat velká a těžká skříň? Inovativní řešení přináší náš praktický prádelník s dvířky 4123 buk. Tento produkt je ideálním řešením pro úsporu místa, bez ztráty na elegance a praktičnosti.

Provedení:

Elegantní komoda je zhotovena z laminované dřevotřísky v barevném provedení buk.

Prádelník s dvířky 4123 buk

V horní části disponuje komoda širokou zásuvkou. Ve spodní části najdeme dvoje dvířka ukrývající variabilně nastavitelnou polici.

Prádelník s dvířky 4123 buk - prostorná polička

Tato prostorná komoda najde své uplatnění v moderním i tradičním interiéru obývacích pokojů, jídelen apod.

Nezáleží na tom, jaký je váš životní styl: tento praktický kus nábytku najde své uplatnění v každé místnosti vašeho bytu. Elegantní a moderní design se snadno kombinuje s vaším bytovým stylem a přináší do vašeho prostoru útulnou atmosféru.

Dodávána v demontu.

Samozřejmostí je, že náš praktický prádelník s dvířky 4123 buk je dodáván v demontu. Součástí balení jsou i velmi podrobné návody na sestavení, které vám pomohou sestavit tento nábytek snadno a rychle. Nečekejte tedy déle a objednejte si svůj praktický prádelník s dvířky 4123 buk ještě dnes na našem eshopu: www.naradi-cz.cz/produkt/idea-pradelnik-s-dvirky-4123-buk-3.

Publikováno
V rubrikách TVARO