Livetastic VYSOKÁ KOMODA, elegantním designem rozšíří úložné možnosti vašeho interiéru


Livetastic VYSOKÁ KOMODA – Nový kousek do vašeho interiéru

Nový rok, nový byt a nové možnosti úložného prostoru. Pokud i vy řešíte, kam schovat všechny věci, které vám usnadňují život, máme pro vás řešení. Představujeme vám Livetastic VYSOKOU KOMODU, která svým elegantním designem a praktickými úložnými prostory rozšíří vaše úložné možnosti a krásně doladí váš interiér.

Popis produktu:

Typ: TRE83T05

Barvy: šedá, stříbrná, bíla a vysoce lesklá bíla

Velikost: 153/121/45 cm

Dostupnost: ONLINE ONLY

Na našem webu můžete produkt ihned objednat. Produkt není k mání v kamenné prodejně.

Popis výrobce:

FR: WEISS HOCHGL TIEFZIEH NB.

KP: WEISS NB. M. METALLRAHMEN

Výrobce staví hlavně na kvalitním zpracování a designu. Elegantní a moderní kousky jsou jeho specialitou.

Design i praktičnost:

Šedá, stříbrná a bílá jsou barvy, které se snadno kombinují s ostatním nábytkem v bytě. Vysoce lesklá bíla krásně září a dodává místnosti šmrnc. Kombinace těchto barev s moderním designem a praktickými úložnými prostory činí z Livetastic komody velmi unikátní kousek.

Komoda nabízí dostatek úložného prostoru pro věci všedního i nevšedního dne. Vysoký tvar dodává prostorný dojem aúložné prostory jsou na každé z pater chráněny dveřmi s dempingem, které zabraňují příliš hlučnému zavírání.

Bezpečnost a stabilnost:

U nábytku je nejdůležitější stabilita a bezpečnost. Tyto aspekty má výrobce vždy na zřeteli a i komodu Livetastic vybavil důmyslnými systémy proti převrácení a pro snadné upevnění k zdi.

Odkaz na produkt:

Chcete mít komodu už doma? Navštivte náš web a ihned si ji objednejte!

Odkaz na produkt: Livetastic VYSOKÁ KOMODA

Livetastic VYSOKÁ KOMODA

Nový rok, nový byt a nové úložné možnosti. S komodou Livetastic bude vše ode dneška rychle k nalezení a samozřejmě v elegantním stylu. Nebojte se experimentovat a přidejte do interiéru nového kousek – VYSOKOU KOMODU, která dodá vášmu bytu styl a praktičnost.

Publikováno
V rubrikách TVARO