Nové herní a kancelářské křeslo PADILLA v šedé/černé barvě


Herní a kancelářské křeslo

Nové herní a kancelářské křeslo PADILLA je vynikající volbou pro ty, kdo hledají spojení designu a funkčnosti. Toto křeslo se může pochlubit výrazným barevným kontrastem černé a šedé barvy s příjemným potahem a zaoblenými liniemi.

Výrazný barevný kontrast
Křeslo přichází v krásné kombinaci šedé a černé barvy, které se příjemně prolínají. Kvalitní čalounění sedáku i opěráku je zárukou pohodlného posezení pro dlouhé herní večery.

Záruka pohodlného posezení
Při výběru nového herního křesla je důležité brát v úvahu pohodlí, které křeslo poskytuje. PADILLA herní a kancelářské křeslo má integrovaný polštář podhlavníku pro zajištění maximální pohodlí při dlouhých herních sezeních.

Funkční prvky

Křeslo je vybaveno houpacím mechanismem, který má regulovatelnou sílu houpání pomocí plastového šroubu umístěného pod sedákem. Výška sezení je nastavitelná díky páčce na pravé straně a kvalitnímu plynovému pístu. Masivní černý plastový kříž s šedými doplňky je osazen plastovými kolečky na koberec.

Regulovatelná výška a síla houpání
Křeslo PADILLA lze rychle a snadno přizpůsobit vašim potřebám, díky regulovatelné výšce a síle houpání. To znamená, že se můžete pohodlně usadit a začít hrát bez ohledu na svou postavu.

Specifikace produktu

Křeslo PADILLA se dodává v demontovaném stavu a obsahuje 24měsíční záruku. Jeho rozměr (š x h x v) je 67 x 67 x 121-129 cm a výška sedu je nastavitelná od 43 do 51 cm. Křeslo je vyrobeno z kvalitních materiálů, čalounění sedáku i opěráku je z látka a podstava je z plastu. Může unést zátěž až 130 kg.

Příjemné potažení a kvalitní materiály
Křeslo PADILLA je vyrobeno z nejkvalitnějších materiálů a lze se spolehnout na jeho stabilitu a odolnost. Čalounění sedáku i opěráku zaručuje pohodlné sezení a příjemné potažení.

Závěr

Křeslo PADILLA je vynikající volbou pro ty, kdo chtějí křeslo, které je designově krásné a současně funkční. S regulovatelnou výškou a sílou houpání, polštářem podhlavníku a kvalitním čalouněním sedáku a opěráku, toto křeslo nabízí skvělý zážitek pro každé herní sezení. Navštivte velkynabytek.cz, abyste si křeslo PADILLA zakoupili hned teď!

Publikováno
V rubrikách TVARO