Novinka: ASIR Nástěnné osvětlení UGUR v barvách žlutá a černá


Malé, avšak efektivní osvětlení

Žluté nástěnné osvětlení UGUR je vyrobené z malé kruhové základny s malým černým tlačítkem ovládání. I přes svou drobnou velikost nabízí plné osvětlovací služby díky sklopnému stínítku a výkonu 1W LED s teplotou barvy 2700K.

ASIR Nástěnné osvětlení UGUR

Ve svém designu je opravdu drobné, ale mužete si být jistí, že bude dělat dobrou práci na osvětlování vašeho prostoru. Kompletní rozměry jsou 10 x 27 cm a výška 15 cm. S rozsahem průměru stínítka o 3 cm a výšky stínítka o 11 cm se dokáže přizpůsobit jakémukoli prostoru.

Vyrobeno z kvalitních materiálů

Osvětlení UGUR je vyrobeno z hliníku žluté a černé barvy, který mu dodává nejen stylový, ale i elegantní vzhled. Díky IP20 je také chráněné před prachem a vlhkostí, což umožňuje jeho umístění nejen v interiéru, ale i na terase nebo balkóně.

ASIR Nástěnné osvětlení UGUR v interiéru

V balení najdete návod k instalaci a připojení zařízení. Je důležité však mít na paměti, že zapojení lustrů a nástěnných svítidel bez zástrčky by měla provádět pouze odborně způsobilá osoba. Žárovka není součástí dodávky, ale díky použití LED technologie by neměla být problémem sehnat adekvátního náhradu.

Zakupte si ASIR Nástěnné osvětlení UGUR již dnes!

Virtuální nákupy v poslední době nabývají na popularitě a pokud hledíte po kvalitním a stylovém osvětlení pro váš interiér, doporučujeme si prohlédnout nabídku na www.interierio.cz. Zde najdete nejen nástěnné osvětlení, ale i další produkty, které dokáží výborně sloužit při osvětlování vašeho interiéru.

ASIR Nástěnné osvětlení UGUR v interiéru 2

Publikováno
V rubrikách TVARO