Nový kovový jídelní stůl Kave Home Culip o rozměrech 150 x 77 cm pro vaši zahradu


Zahradní stůl Culip od značky Kave Home

Zahradní stůl Culip značky Kave Home je novinkou na trhu zahradních nábytků. Tento jídelní stůl je k dispozici v rozměrech 150 x 77 cm a nabízí široké možnosti využití – můžete na něm pohodlně posezení a sníst si jídlo nebo si u něj připravit grilování se svými blízkými.

Materiál a odolnost stolu

Tento zahradní stůl je vyroben z lakovaného hliníku , což je velmi lehký materiál, který je 100% vhodný pro venkovní použití. Jeho odolnost vůči korozi a UV záření zvyšuje jeho životnost a stává se z něj dlouhodobý společník pro vaše venkovní aktivity. Pokud hledáte zahradní stůl, který vám bude sloužit po dlouhá léta, Kave Home Culip je jednoznačně tím pravým výběrem.

Barevná a velikostní možnost

Kave Home Culip je k dispozici v několika velikostech a ve více barevných provedeních. Díky této široké paletě můžete vybrat nejen podle svých vkusových preferencí, ale také podle toho, jaký máte prostor a jak mnoho lidí při setkání očekáváte.

Kave Home Culip v kombinaci s židlemi

V sérii Culip najdete také zahradní židle , které skvěle doplní váš stůl. Tyto židle stejně jako stůl nabízí různé barevné varianty, díky čemuž můžete snadno kombinovat a vytvořit si tak svůj vlastní zahradní nábytek.

Skladování a údržba nábytku

Nábytek je třeba skladovat na suchém vnitřním místě. Pokud ho chcete nechat venku, je důležité ho chránit na podzim, v zimě a v období dešťů nepromokavým obalem. Takto zvýšíte jeho trvanlivost a odolnost.

Pokud máte zájem o tento zahradní stůl, můžete si jej objednat na stránkách Srovnávač nábytku .

Kave Home Culip jídelní stůl

Kave Home Culip

Pokud chcete svou zahradu oživit a vytvořit si příjemné posezení nebo grilovačku s rodinou a přáteli, zahradní stůl Culip od Kave Home je ideálním řešením.

Publikováno
V rubrikách TVARO