Revoluční bambusová děrovaná obracečka Capretta – zvětšuje efektivitu vašeho roštění!


Revoluční bambusová děrovaná obracečka Capretta

Říkáte si, co může být na obracečce tak revolučního? Ale my vám přinášíme skvělou zprávu – bambusová děrovaná obracečka Capretta vám dokáže zvýšit efektivitu roštění a zvládat větší množství potravin najednou.

Značka Bambum – snadné stolování a stylový design

Značka Bambum se specializuje na výrobu kuchyňských a jídelních potřeb z přírodních materiálů. Bambusová děrovaná obracečka Capretta je jedním z jejich nejpopulárnějších produktů. Použití přírodních materiálů nejenže vypadá stylově, ale navíc je to ohleduplné vůči životnímu prostředí. Vařte a prostřete s bambusem i vy.

Děrovaná obracečka Capretta je vyrobená z bambusu, což je vysoce kvalitní materiál, který je pevnější než například dřevo a méně křehký než sklo. Díky děrované konstrukci se potraviny nelepí, ať už je to maso nebo zelenina, a větší množství pokrmů můžete najednou obracet.

Vlastnosti bambusové děrované obracečky Capretta

  • Délka: 30 cm
  • Vyrobeno z přírodních materiálů
  • Nepřilnavý povrch
  • Zvýšená efektivita roštění

Bambusová děrovaná obracečka Capretta

Nemusíte se bát, že by děrovaná obracečka Capretta nevydržela dlouho. Bambusové produkty jsou velmi odolné a mají dlouhou životnost. Navíc se snadno udržují – stačí je umýt vlažnou vodou a mírným mýdlem.

Díky ergonomickému designu se bambusová děrovaná obracečka Capretta pohodlně drží a s ní můžete obracet i těžší kousky masa bez riskování pádů nebo rozlití pánve. Navíc se díky bambusu na obracečce neudělají žádné škrábance.

Závěr

Bambusová děrovaná obracečka Capretta je skvělým pomocníkem v kuchyni, který zvýší efektivitu vašeho roštění. Navíc vypadá stylově a je vyroben z přírodních materiálů, takže je ohleduplný k životnímu prostředí. Rozhodně doporučujeme zkusit a uvidíte, že už se k ní budete rádi vracet.

Objednat si bambusovou děrovanou obracečku Capretta můžete na stránkách: https://www.skvelynabytek.cz/produkt/bambusova-derovana-obracecka-capretta-delka-30-cm

Publikováno
V rubrikách TVARO