Rohová sedačka AVALOR L – pohodlná modrá křesla MI12 pro váš obývací pokoj


Univerzální roh pro každý pokoj

Roh lze smontovat na levý nebo pravý. To je skvělá vlastnost pro každý obývací pokoj, který není úplně stejně velký a tvarovaný. Sedací souprava AVALOR L tedy bude skvěle zapadat do vašeho domova a každého zákoutí, jaké máte.

Designové křesla pro pohodlný odpočinek

Součástí jsou 3 větší polštáře a úložný prostor. Tyto prvky dodají pohodlí a styl celé sedačce. Sedačka je celočalouněná, takže s dalšími křesly a doplňky nemusíte nic řešit. Zkrátka ji postavíte do pokoje a máte hotovo.

Skvělé rozměry pro pohodlný odpočinek

Obrázky rozložené sedačky a s rozměry jsou ilustrativní – je to jiná barva. Sedačka AVALOR L je dodávána v modré barvě mikado 12. Rozměry jsou následující: šířka 246 cm, výška 82 cm a hloubka 145 cm. Ložná plocha má rozměr 200 x 130 cm a výška sedu je 43 cm.

Kvalitní materiály pro dlouhou životnost

Materiál je vlnitá pružina a vysoce elastická pěna. Tyto materiály jsou vhodné pro každodenní používání. Navíc jsou materiály odolné proti poškození a oděru, takže se nemusíte bát, že sedačka brzy vybledne nebo se rozebere.

Skvělý doplněk do vašeho domova

Nízké nohy jsou z kvalitního plastu. Tyto nožky jsou nejen kvalitní, ale i krásně vypadají a dodají sedačce styl. Sedací souprava AVALOR L je dodáváno v demontu, ale jeho sestavení není nic složitého. Pokud hledáte pohodlnou a stylovou sedačku pro váš obývací pokoj, pak je AVALOR L ta pravá pro vás.

Odkaz na sedačku na našem e-shopu

Rohová sedačka AVALOR L
Rohová sedačka AVALOR L s polštáři
Rohová sedačka AVALOR L rozložená

Publikováno
V rubrikách TVARO