ŠIROKÁ KOMODA v bílé barvě s dubovými detaily – ideální doplněk vaší ložnice

Vyberte si dokonalý doplněk do vaší ložnice a užijte si pohodlí a útulnost, kterou vám nová komoda zajišťuje. Nově nabízená novinku ŠIROKÁ KOMODA v bílé barvě s dubovými detaily nabízí příjemné prostředí pro vaše oblečení a další věci, které potřebujete uskladnit v ložnici. Oblíbená kombinace bílé a přírodního dubu se stává stále populárnější a tuto komodu byste si určitě neměli nechat ujít.

Novel Široká komoda – údaje produktu

TYP:7818-2568,KP: DUB SONOMA, ČELO+KRYT: BÍLÉ SKLO, 2 DVEŘE, ZÁSUVKY: 4, ÚCHYTKY: KOVOVÉ

Novel Široká komoda - bílá, barvy dubu

Komoda je vyrobena z kvalitního materiálu a její rozměry jsou 180,4/98,7/40 cm. Vzhledem k velikosti poskytuje dostatečný prostor pro oblečení a další věci, které si potřebujete uskladnit v ložnici. Díky 2 dveřím a 4 zásuvkám máte dostupnost ke všem vašim věcem rychle a snadno.

Nabízené kombinace a barvy

KOMBINACE: BÍLÁ/BIANCO, TECHNO: BÍLÁ/SANTANA OAK, NUWA: BÍLÁ/SANA YAS. Tyto kombinace a barvy jsou ideální pro přizpůsobení interiéru vaší ložnice a zajištění dokonalého vzhledu.

Novel Široká komoda - nabízené barvy a kombinace

Nebuďte váhaví a objednejte si ŠIROKOU KOMODU s bílými skly a dubovými detaily a získejte dokonalý doplněk do vaší ložnice. Objednat si ji můžete na webové stránce nabytekted.cz, kde si můžete vybrat mezi nabízenými barvami a kombinacemi.

Publikováno
V rubrikách TVARO