Skříň BELUMUT – praktické řešení s posuvnými dveřmi z bukového dřeva

Skříně jsou nedílnou součástí každého obydlí. Slouží jednak jako úložné prostory na oblečení, které nevysychá na sušáku a jednak jako dekorativní prvek interiéru. Ne každý má však doma prostor na velké vestavěné skříně. Co dělat, když chceme mít dostatek úložného prostoru, ale zároveň se nechceme v obytném prostoru dusit? Praktickým řešením jsou skříně s posuvnými dveřmi. A jednou z takových skříní je i BELUMUT.

BELUMUT je skříň z bukového dřeva, která má rozměry 138 x 180 x 58 cm. Její hlavní výhodou jsou právě posuvné dveře, díky kterým získáváme místo, které bychom jinak museli nechat prázdné nebo využít jiným způsobem. BELUMUT je vyrobena z materiálu LTD, který je trvanlivý a odolný. Barva skříně odpovídá přírodnímu tónu bukového dřeva. Skříň BELUMUT se dodává v demontu, takže ji snadno složíte doma dle vlastních potřeb.

Proč si pořídit skříň BELUMUT?

Pokud hledáte skříň, která skvěle slouží jako úložný prostor na oblečení a zároveň se nehodí k celkovému zasazení do interiéru, BELUMUT je tou správnou volbou. Díky posuvným dveřím ušetříte přesně tam, kde je to třeba. V podstatě máte dvě skříně v jedné. Jednu s otevíratelnými dveřmi a druhou, kterou si nastavíte podle aktuálních potřeb místnosti a prostoru k odpočinku a relaxaci. Navíc BELUMUT je z kvalitního materiálu, takže ji budete mít dlouho a určitě se vám nebude hrbit pod tíhou oblečení.

Kde můžete BELUMUT získat?

Kde jinak než v Atcomplet.cz? Tento e-shop nabízí širokou škálu nábytku a doplňků od kvalitních výrobců. BELUMUT je tedy jen jedním z mnoha produktů, které můžete zde získat. Pokud zrovna hledáte skříň, která bude v interiéru skutečně dekorativní a zároveň praktická, BELUMUT by mohla být tou správnou volbou pro vás.

Skříň BELUMUT

Zdroj: https://www.atcomplet.cz/produkt/skrin-belumut-s-posuvnymi-dvermi-buk

Publikováno
V rubrikách TVARO