Uspořádejte si odpad s ALBULA box 50L systémem na třídění – bílá barva


Každý z nás produkuje každý den odpad, a to velké množství. Proto je nesmírně důležité myslet na to, jak tento odpad efektivně a správně třídit. A právě pro tento účel vám přinášíme Jednoduchý a moderní systém na třídění odpadu ALBULA box 50L – bílé barvy.

Albula box je vyroben z recyklovaného plastu

ALBULA box 50L je vyroben z kvalitního recyklovaného plastu a je určený pro třídění odpadu. Má objem 50 litrů a to znamená, že do něj můžete vkládat odpad, jako jsou papír, plast, sklo nebo bioodpad.

Vyrobení ALBULA boxu z recyklovaného plastu znamená, že nikterak neohrožujeme životní prostředí a přitom také úspěšně pomáháme s jeho obnovou.

Úložný box s víkem a madlem

ALBULA box 50L má kovový rám, který je zakončený plastovými, modulárními boxy. Každý box má svůj vlastní nezávislý víček, které se dá otevřít jednoduchým stiskem a uzavřít opětovným stiskem.

Boxy jsou navrženy tak, aby se daly snadno stohovat na sebe. To znamená, že pokud máte v domácnosti více boxů, můžete je s klidem skládat na sebe a ušetřit tak místo.

Albula box 50L má praktické madlo. Díky němu je snadné box transportovat i v případě, že je plný odpadu.

Moderní design a kvalitní provedení od švýcarské značky Rotho

ALBULA box 50L má moderní vzhled, jenž rozhodně neskrývá jeho funkčnost. Boxy jsou dostupné v bílé barvě, což dává prostoru pocit čistoty a samotný box se tak hodí k jakémukoliv stylu interiéru.

Boxy Albula jsou vyrobeny švýcarskou značkou Rotho, která je známa pro své vysoké standardy a kvalitní výrobky. S Albula box 50L si tak můžete být jistí, že vám bude sloužit dlouhá léta.

Technické údaje a obsah balení

Pokud vás zajímají technické údaje, jsou následující: rozměry boxu jsou 40 x 35,5 x 34 cm (d x š x v), box má hmotnost 1,3 kg a je vyroben z kvalitního recyklovaného plastu v bílé barvě.

Součástí balení je jeden systém na třídění odpadu Albula box 50L s víkem a madlem.

Pokud chcete mít doma moderní a praktický systém na konečné třídění odpadu, který vám usnadní manipulaci a vylepší tak kvalitu vašeho domova, pak byste si měli pořídit ALBULA box 50L.

Klikněte zde, jestli se chcete dozvědět více o produktu a objednat si ho z pohodlí vašeho domova!

Publikováno
V rubrikách TVARO