Vitrína Linea Natura z divokého dubu – prostorné úložiště s přírodním vzhledem!

Změňte svůj obývací pokoj k nepoznání s touto krásnou vitrínou od Linea Natura. S přírodním vzhledem díky použití divokého dubu do vašeho interiéru přinese kus přírody. Vitrína je navržena pro maximální úložný prostor a přesto se hodí do každého obývacího pokoje.

Linea Natura je značka vyrábějící vysoce kvalitní nábytek s ohledem na trvanlivost a estetiku. Značka se specializuje na použití přírodních materiálů, jako je masivní dřevo, pro vytvoření jedinečných kusů.

Linea Natura vitrína z divokého dubu

Prostorná a praktická vitrína pro váš obývací pokoj

Vitrína Linea Natura nabízí vysokou úložnou kapacitu díky čtyřem skleněným dvířkům a dvou dolních zásuvkám. Nábytek s rozměry 72/203/38 cm se hodí do každého interiéru.

Vnitřek vitríny je osvětlen LED světlem, které dokonale vystaví váš vystavený porcelán, sklo nebo jiné dekorativní předměty.

Linea Natura vitrína z divokého dubu detail

Přírodní vzhled zajištěný kvalitními materiály

Vitrína Linea Natura je vyrobena z kvalitního dřeva divokého dubu, který zajišťuje jedinečnou strukturu a výrazný vzhled. Kombinace s kovovou černou konstrukcí dodává vitríně moderní prvek, který ji dělá unikátní. Vitrína je dodávána s dvěma klíči pro zabezpečení vašich cenných předmětů.

Vitrína Linea Natura je velmi snadno sestavitelná, doba montáže naším specialistou činí cca 2 hodiny. Pokud se rozhodnete sestavit ji sami, bude vám k dispozici návod.

Zobrazit produkt

Publikováno
V rubrikách TVARO