Vycvičte si vlastního draka s dětským povlečením Jerry Fabrics!

Originální bavlněné povlečení s motivem z animovaného filmu Jak vycvičit draka nesmí chybět v žádném pokoji. Je vyrobeno z příjemné bavlny, která zaručuje rozměrovou a barevnou stálost povlečení. Motiv peřiny je z každé strany jiný, můžete ji tak měnit podle nálady.

Jerry Fabrics dětské bavlněné povlečení Jak vycvičit draka

Obsah balení

Souprava obsahuje:

  • Povlak na polštář: 70 x 90 cm
  • Povlak na přikrývku: 140 x 200 cm

Jerry Fabrics je značkou, která se specializuje na dětské povlečení s motivy nejoblíbenějších postaviček z filmů a pohádek. Všechny výrobky jsou designově propracované a vyrobené z kvalitních materiálů, které splní náročné požadavky dětí i rodičů. Pokud tedy hledáte něco, co potěší vaše děti, určitě sáhněte po povlečení Jerry Fabrics!

Při výběru správného povlečení je důležité zaměřit se nejen na jeho vzhled, ale také na kvalitu materiálu. Jerry Fabrics používá pro své povlečení výhradně bavlnu, která je hypoalergenní a příjemná na dotek. Díky tomu si vaše dítě může užít klidný a zdravý spánek bez alergických reakcí.

Procvičte svoji kreativitu s Jerry Fabrics

Děti milují předměty s náměty svých oblíbených postaviček z pohádek a filmů. Povlečení s motivem z Jak vycvičit draka může motivovat děti k vlastní tvořivosti a fantazii. Pod povlečením si mohou hrát na skutečné vycvičení draka nebo vytvářet vlastní příběhy plné dobrodružství.

Jerry Fabrics dětské bavlněné povlečení Jak vycvičit draka

Povlečení s motivem Jak vycvičit draka můžete kombinovat s dalšími doplňky do dětského pokoje, jako jsou polštářky nebo deky s tímto motivem. Tak si můžete vytvořit celý tematický pokoj plný draků a dobrodružství.

Vlastníte-li už svého malého vikinga, jistě ocení tuto originální soupravu Jerry Fabrics s motivem z Jak vycvičit draka. Povlečení je vyrobeno z kvalitní bavlny a jeho motiv nabízí spoustu příležitostí pro hravé hraní a fantazii. Objednejte si ho ještě dnes na skvelynabytek.cz!

Publikováno
V rubrikách TVARO