Vysoká umyvadlová baterie Hansa DESIGNO: styl a kvalita bez kompromisů (bez výpusti chrom 51692283)


Popis produktu

Páková stojánková vysoká umyvadlová baterie bez výpusti. V chromovém provedení. Průtok baterie je 6 litrů/minutu. Výška baterie je 31 cm. Ramínko je ve výšce 25,2 cm.

Vysoká umyvadlová baterie Hansa DESIGNO

Vzhled a design

Vysoká umyvadlová baterie Hansa DESIGNO se vyznačuje moderním a elegantním designem. Je to ideální volba pro ty, kteří hledají kvalitní a stylové produkty do své koupelny. Baterie se snadno kombinuje s rozmanitými koupelnovými interiéry.

Vysoká umyvadlová baterie Hansa DESIGNO

Jednoduchá instalace

Vysoká umyvadlová baterie Hansa DESIGNO je snadno montovatelná na většinu umyvadel. Díky jednoduchosti instalace můžete mít tuto kvalitní baterii u sebe doma během pár minut. Kromě toho vám bude poskytovat spolehlivost, které očekáváte od značky Hansa.

Instalace vysoké umyvadlové baterie Hansa DESIGNO

Vysoká kvalita materiálů

Vysoká umyvadlová baterie Hansa DESIGNO obsahuje prvotřídní materiály, které zajišťují pevnost a odolnost, kterou požadujete od své vysoké umyvadlové baterie. Je to zárukou, že tato baterie vám přinese radost i po dlouhé době používání.

Detail vysoké umyvadlové baterie Hansa DESIGNO

Spolehlivost značky Hansa

Vysoká umyvadlová baterie Hansa DESIGNO je produktem značky, která je již mnoho let na trhu. Zahajte si váš den s baterií, na kterou se můžete spolehnout – značkou Hansa.

Logo značky Hansa

Závěr

Pokud hledáte vysokou umyvadlovou baterii, která vám poskytne spolehlivý výkon a moderní design, pak je vysoká umyvadlová baterie Hansa DESIGNO tou správnou volbou pro vás. Výjimečná kvalita materiálů a prvotřídní design poskytnou dokonalý doplněk vaší koupelny. Objednejte si ji hned dnes a klikněte na odkaz zde.

Publikováno
V rubrikách TVARO