Vyzkoušejte kvalitní matraci Molmat Viscco 160/200 cm s pohodlným potahem

Molmat Viscco matrace je vyrobena z dvou viscoelastických pěn o rozdílných tuhostech o celkové výšce 6 cm. Spodní vrstva je vyrobena z vysoce kvalitní polyuretanové pěny. Viscoelastická pěna reaguje příznivě na váhu a teplo těla. Páteř při spánku díky tomuto efektu zůstává v ideální anatomické poloze. Je zárukou komfortu při ležení a spánku.

Komfortní potah TRIMTEX

Matrace je opatřena snímatelným a pratelným potahem TRIMTEX, který poskytuje ještě větší pohodlí a udržuje matraci čistou. Potah TRIMTEX má výborné vlastnosti, které zahrnují vysokou absorpci vlhkosti a její pozdější transport a odpaření. Díky speciální struktuře textilie a vlákna potah nabízí vysokou tažnost a pevnost. To znamená, že potah dokonale drží celou matraci pohromadě a chrání ji před poškozením.

Potah TRIMTEX a jeho nové vlastnosti potěší nejen ty, kteří trpí alergiemi, ale i ty, kteří chtějí mít v ložnici ideální klima s permanentně čistým vzduchem. Tomuto účelu potah dosahuje potlačením tělesných pachů a jejich překrytím. A to není všechno – potah je dokonce možné vyprat na 60 °C, což zaručuje čistotu a hygienu i po dlouhodobém používání.

Získejte kvalitní noční odpočinek s Molmat Viscco matrací

Vyzkoušejte tuto extrémně pohodlnou matraci a získejte kvalitní noční odpočinek. Molmat Viscco má celkovou výšku 22 cm a je dodávána v rozměru 160/200 cm. Matrace zajistí dokonalou podporu našim kloubům a páteři, což výrazně snižuje bolesti zad a umožňuje nám klidněji spát.

A to není všechno – pokud si objednáte tuto matraci na webu nabytekted.cz, získáte ji za speciální cenu. Tak neváhejte, a užijte si vysoký komfort a kvalitní spánek s Molmat Viscco matrací.

Publikováno
V rubrikách TVARO