Vyzkoušeli jsme Expedo Lamelový rošt WATEX DUO ve velikosti 160×200 cm

Expedo Lamelový rošt WATEX DUO je jedním z nejlepších roštů na trhu, který jsme měli možnost vyzkoušet. Tento rošt je vyrobený z kvalitního dřeva a složen je z vrstvených pružných 40 lamel o síle 5 mm, které zaručují správnou oporu pro matraci i vaše záda. Rozměr 160×200 cm je ideální pro větší postel a zároveň zaručuje pohodlí a komfort během spánku.

Lamelový rošt vyrobený z kvalitního materiálu

Lamelový rošt WATEX DUO je vyrobený z kvalitního dřeva, který tvoří vrstvy pružných lamel. Ty jsou navíc opatřené elastickými úchyty, které jsou odolné proti deformaci. Tento materiál napomáhá ke správné opoře vašich zád a tím pádem i celkovému komfortu při spaní. Rošt je vhodný pro všechny typy matrací a lze ho snadno přizpůsobit velikosti vaší postele.

Volné proudění vzduchu

Mezery 4 cm mezi lamelami mají za úkol zajistit volné proudění vzduchu a tím pádem správnou ventilaci matrace. To je velmi důležité, protože zamezíte vzniku plísní a nežádoucích bakterií, které by mohly být příčinou alergií a dalších problémů se zdravím. Díky tomuto je Expedo Lamelový rošt WATEX DUO skvělou volbou pro lidi s náchylností na alergie a astma.

Použité materiály jsou kvalitní a odolné

Lamelový rošt WATEX DUO je vyrobený z masivu, což je kvalitní a odolný materiál s dlouhou životností. Díky tomu budete mít naprostou jistotu, že rošt vydrží mnoho let a bude stále poskytovat skvělou podporu vašemu tělu. Kromě toho jsou lamely uchyceny pomocí elastických úchytů, které jsou také odolné proti deformaci a garantují dlouhodobou kvalitu vaší postele.

Shrnutí: lamelový rošt 40 ks lamel

Expedo Lamelový rošt WATEX DUO ve velikosti 160×200 cm je skvělou volbou pro každého, kdo chce mít zdravý a dobrý spánek. Vyrobený z kvalitního dřeva a složený z vrstvených pružných 40 lamel, tvoří skvělou oporu pro vaše záda i pro vaši matraci. Mezery 4 cm mezi lamelami zajistí volné proudění vzduchu a vhodnou ventilaci matrace. Tento rošt je určený pro všechny typy matrací a legenováním jednotlivých lamel lze snadno nastavit výšku roštu dle vašich potřeb. Protože je vyroben z masivu, má dlouhou životnost, a proto se jedná o investici do vašeho zdraví a pohodlí během spánku.

Expedo Lamelový rošt WATEX DUO

Pokud hledáte kvalitní lamelový rošt, doporučujeme vám Expedo Lamelový rošt WATEX DUO ve velikosti 160×200 cm na Isolund.cz.

Publikováno
V rubrikách TVARO